POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry
-
-

Sprzedam: Dom - rynek pierwotny

457 800 zł, 96,55 m2, Pszczyna

Powierzchnia działki: 500 m2

12 zdjęć

Dom Dla Każdego to rodzinna firma budująca domy na Śląsku, jesteśmy 30 lat na rynku.

Zaufaj doświadczeniu - już ponad 400 szczęśliwych rodzin mieszka w wybudowanych przez nas domach!
Obejrzyj osobiście jedną z naszych realizacji - zapraszamy do oglądania domu modelowego w każdą sobotę!

Oferta sprzedaży bez pośredników.


Obecnie na sprzedaż oferujemy Państwu dom Kuba, w Radostowicach, przy ul. Krzywej.

https://www.youtube.com/watch?v=l9Ss2Lum5Y8

Cena zawiera budynek w stanie deweloperskim wraz z działką.


Dom Kuba to nowoczesna parterówka z jasnym i dużym salonem, otwartą kuchnią i spiżarnią. W strefie wypoczynku znajdują się 3 pokoje, które mogą spełniać funkcję sypialni, pokoju dla dzieci, gabinetu lub pokoju gościnnego. Pokoje są ustawne, a ich układ pozwala na wiele możliwości aranżacji. Dom Kuba posiada ponadto 2 łazienki.

Zdjęcia wnętrz to wizualizacja i zarazem propozycja na urządzenie domu Kuba.


Radostowice to spokojna miejscowość leżąca 5 km od Pszczyny. Dla ceniących sobie kontakt z naturą będzie to miejsce znakomite do zamieszkania. Na północ leżą piękne Lasy Kobiórskie, pełne świetnych szlaków spacerowych, nadających się do eksplorowania piechotą lub rowerem. Po południowej stronie Radostowic znajdują się dwa zbiorniki wodne: Jezioro Łąka i Goczałkowickie. Jednocześnie bliskość Pszczyny gwarantuje znakomite połączenie z miastami całego województwa.


Na ulicy Krzywej przygotowaliśmy dla Państwa kolejną inwestycję, składającą się na kameralne osiedle domów jednorodzinnych - osiedle Radosne. Do zamieszkania przygotowaliśmy pary zbliźniaczonych domów: 4 Maje, czyli zgrabne, nowoczesne budynki jednorodzinne zbliźniaczone ścianą garażu, które zaprojektowano dla rodziny 2+2 lub 2+3. Ponadto znajdują się tutaj: para domów parterowych Kuba i dwa budynki na wspólnej działce Ola. Kuba to propozycja dla wszystkich lubiących bezpośredni kontakt z naturą - wszystkie pomieszczenia znajdują się na parterze, co znakomicie przybliża otaczającą dom zieleń. Ola to natomiast nowoczesny dom jednorodzinny, którego atutem jest wysoka funkcjonalność i niskie koszty eksploatacji. Jeśli planujesz zamieszkanie w okolicy, która oferuje spokój, z dala od miejskiego zgiełku, lubisz przy tym kontakt z naturą i preferujesz aktywny wypoczynek, nasze osiedle w Radostowicach zaspokoi te wymagania. 


Zapraszamy na DNI OTWARTE do DOMU MODELOWEGO :

dom KUBA w soboty 2, 9, 16, 23, 30 października od godziny 10:00 do 13:00

Miejsce: Gostyń, boczna od ul. Rybnickiej, osiedle Magnolii

dom MICHAŁ w soboty 2, 9, 16, 23, 30 października od godziny 10:00 do 13:00 oraz w środy 6, 13, 20, 27 października 2021 roku od 14:00 do 18:00

Miejsce: Gostyń, ul. Drzymały (skręcając z ul. Rybnickiej w ul. Drzymały - 5 dom po prawej stronie)

 

dom AREK w soboty 2 i 10 października od godziny 10:00 do 13:00

Miejsce: Bielsko-Biała ul. Na Fermie, osiedle Platynowe 


Dom modelowy jest w pełni urządzony przez firmę Dom Dla Każdego i powstał właśnie po to, aby każdy mógł przekonać się na własne oczy czy właśnie takiego domu potrzebuje.

Zapraszamy również na spacer wirtualny po domu Kuba https://my.matterport.com/show/?m=zAMCSmYH2Gc

Chcemy, aby dni otwarte były dla Was i dla nas bezpieczne, zachowujemy więc wszelkie możliwe środki ostrożności i działamy zgodnie z oficjalnymi wytycznymi. Oglądanie domu w maseczce i w małym gronie będzie jednak równie przyjemne :-) Zapraszamy!

Kontakt

Firma
Dom Dla Każdego
tel. 661040000
Ilość wysłanych formularzy: 0