POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry
-
-

Sprzedam: Dom - rynek pierwotny

488 000 zł, 108,24 m2, Czechowice-Dziedzice

Powierzchnia działki: 490 m2

11 zdjęć

Oferta sprzedaży bez pośredników. Zaufaj doświadczeniu - w Czechowicach-Dziedzicach mieszka już 9, a na całym Śląsku ponad 400 szczęśliwych rodzin, dla których wybudowaliśmy dom! Obejrzyj osobiście jedną z naszych realizacji - zapraszamy do oglądania domu modelowego w każdą sobotę!

Na sprzedaż oferujemy Państwu dom Arek w stanie deweloperskim wraz z działką, w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Cichy Kącik.

Dom Arek to klasyczny budynek parterowy z poddaszem użytkowym, przykryty dwuspadowym dachem. W zamyśle projektantów były aspekty związane z wygodą, niewielkimi kosztami użytkowania oraz samej budowy. Zadbano również o nowoczesne wykończenie, nadające bryle świeży wygląd. Strefa dzienna to parter z otwartą przestrzenią, w której oddano do dyspozycji salon z aneksem jadalnym oraz kuchnię. Na tej kondygnacji przewidziano dodatkowo pokój - idealnie nadający się na gabinet lub pokój gościnny. Program uzupełniają pomieszczenia gospodarcze: łazienka i schowek. Na poddaszu usytuowano część prywatną z trzema sypialniami i drugą łazienką. 

Na osiedlu Zacisze miejscowość powstanie 8 domów. Chcesz mieszkać w ładnym miejscu? Osiedla firmy Dom Dla Każdego charakteryzują się spójną, docenianą przez naszych Klientów estetyką.

Cena zawiera budynek w stanie deweloperskim wraz z działką.

Czechowice-Dziedzice to niewielkie miasto leżące tuż za północną granicą Bielska-Białej. Pomimo swego przemysłowego dziedzictwa oferuje sporo atrakcji turystycznych i rekreacyjnych. Bliskość śląskiej aglomeracji i znakomite z nią skomunikowanie to duży atut miejscowości. Spokojne życie toczy się wokół zwartego centrum, w bliskości miejskiej infrastruktury, na terenach przypominających sielskie przedmieścia. Wokół miasta znajdziemy liczne atrakcje turystyczne i mnóstwo terenów zielonych.

Zapraszamy na DNI OTWARTE do DOMU MODELOWEGO :

dom AREK w soboty 2 i 10 października od godziny 10:00 do 13:00

Miejsce: Bielsko-Biała ul. Na Fermie, osiedle Platynowe 

 

dom MICHAŁ w soboty 2, 9, 16, 23, 30 października od godziny 10:00 do 13:00 oraz w środy 6, 13, 20, 27 października 2021 roku od 14:00 do 18:00

Miejsce: Gostyń, ul. Drzymały (skręcając z ul. Rybnickiej w ul. Drzymały - 5 dom po prawej stronie)

 

dom KUBA w soboty 2, 9, 16, 23, 30 października od godziny 10:00 do 13:00

Miejsce: Gostyń, boczna od ul. Rybnickiej, osiedle Magnolii

Zapraszamy również na spacer wirtualny po domu Arek: https://my.matterport.com/show/?m=f6S6sNwhz3f

Dom modelowy jest w pełni urządzony przez firmę Dom Dla Każdego i powstał właśnie po to, aby każdy mógł przekonać się na własne oczy czy właśnie takiego domu potrzebuje.

Chcemy, aby dni otwarte były dla Was i dla nas bezpieczne, zachowujemy więc wszelkie możliwe środki ostrożności i działamy zgodnie z oficjalnymi wytycznymi. Oglądanie domu w maseczce i w małym gronie będzie jednak równie przyjemne :-) Zapraszamy!

Kontakt

Firma
Dom Dla Każdego
tel. 661040000
Ilość wysłanych formularzy: 0