600 000 zł, 220 m2, Jastrzębie Zdrój - Zdrój
DOM Z PIĘKNYM OGRODEM W JASTRZĘBIU ZDROJU O POW. UŻYTKOWEJ 220 MKW
Oferuję na sprzedaż dom wolnostojacy położony w cichej i spokojnej okolicy Jastrzębia Zdroju. Budynek może spełniać funkcje budynku jedno lub dwurodzinnego domu, lub domu z działalnośią handlowo-usługową. W odległości ok. 2 km znajduje się szkoła podstawowa, apteka, poczta, kościół oraz przychodnia zdrowia
Dom oddany do użytku w 2000 roku, budowany tradycyjnie z pustaka oraz cegły, ocieplony styropianem. Budynek zawiera garaż dwustanowiskowy. Parter zawiera kuchnie, 2 pokoje, łazienkę wyposażoną w wannę oraz wc, kotłownię, spiżarkę oraz przedpokój z klatką schodową. Na pietrze znajduje się kuchnia z wyposażeniem, łazienka wyposażona w kabinę prysznicową oraz wc, 3 pokoje oraz duży salon z kominkiem oraz wyjściem na duży balkon ( nad garażem- 36 mkw). Strych jest możliwy do adaptacji mieszkalnej. Na ścianach znajduje się tynk mineralny, malowany lub tapetowany, na podłogach znajduje się parkiet. Schody dębowe.
Dodatkowo do domu przyłączony jest domek letniskowy, murowany, 1 pokój, kichnia oraz łazienka.
Działka o pow. 3100 mkw zagospodarowana. Od frontu płaska , później lekko pochyła, zagospodarowana w pierwszej części iglaki oraz sadzawki, w 2 części ogrodu drzewa owocowe.
Cena: 600 000 zł
Gorąco polecam i zapraszam do oglądania.
Kontakt z agentem prowadzącym: 533-321-111
Więcej informacji oraz ofert: www.biuromeritum.com.pl
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Katarzyna Zawalska-Furtak (licencja nr: 13891)
Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo