POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry
-
-

Sprzedam: Działka - rolna

420 000 zł (6 zł / m2), 69623 m2, Pszów

Numer oferty: 2800963

15 zdjęć
Proponujemy na sprzedaż przepięknie i widokowo usytuowany grunt rolny o powierzchni niemal 7 ha, z prawem zabudowy siedliskowej. Nieruchomość jest na terenie pagórkowatym, częściowo na stoku, a częściowo na terenie praktycznie płaskim.

Nieruchomość jest w dość zwartym kompleksie, w trzech wprawdzie kawałkach, ale dwa największe z nich (4,4 ha i 1,4 ha) są od siebie oddzielone jedynie wąską gruntową drogą, a trzeci (1,2 ha) jest zaledwie 70 metrów od nich. Dojazd do nieruchomości jest możliwy z dwóch stron, przy czym z jednej jest to bezpośredni dostęp z drogi asfaltowej, i od tej też strony około 11-arowa część tej działki posiada prawo zabudowy siedliskowej. Jest to zresztą najwyżej położony punkt tej nieruchomości, wybitnie widokowe miejsce. Wzdłuż granicy przebiegają tu wszelkie media. Tereny w otoczeniu zieleni, gruntów rolno-budowlanych oraz lasów, których charakter idealnie koresponduje z koncepcją stworzenia np. stadniny koni. Czysta natura, dołem płynie potok...

UWAGA - pomagamy w uzyskaniu indywidualnej zgody ANR na zakup nieruchomości rolnej osobom, które nie spełniają ustawowych wymogów do nabywania gruntów rolnych i nie są rolnikami indywidualnymi !

Umówmy się, a pokażemy tę nieruchomość w całej okazałości.

Zwrócimy uwagę nie tylko na zalety, ale i ewentualne ukryte niedoskonałości.

Kredyt hipoteczny również pomożemy załatwić, współpracujemy z różnymi bankami, w ramach sprzedaży pomagamy nieodpłatnie we wszelkich formalnościach.

A na miejscu doradzimy w zagadnieniach architektonicznych i budowlanych.

CROPOL NIERUCHOMOŚCI

www.cropol.pl

Mirko Daničić

numer licencji: 11729

Agent prowadzący: Adrian Poznachowski

Telefon: 660 520 310
  • Szerokość działki: 80
  • Długość działki: 870
  • Ogrodzenie: Nie
  • Działka narożna: Nie
  • Pozwolenie na budowę: Nie
  • Siła: Nie
  • Obiekt strzeżony: Nie

Kontakt

Agent prowadzący:

Adrian Poznachowski

tel. 660 520 310

Wizytówka agencji »

Ilość wysłanych formularzy: 0