POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry
-
-

Sprzedam: Działka - budowlana

660 000 zł (51 zł / m2), 12853 m2, Wodzisław Śląski

Numer oferty: 3010963

6 zdjęć
Na sprzedaż malowniczo położony teren ponad 1,28 ha z możliwością zabudowy na obrzeżach Wodzisławia Śląskiego. Działka jest usytuowana na sporym wzniesieniu, w otoczeniu bujnej zieleni oraz nowo powstających zabudowań jednorodzinnych. Sama parcela jest również dość intensywnie porośnięta zielenią, zarówno ciekawym starodrzewiem, jak i młodszym drzewostanem. W samym środku natomiast otwiera się pełna uroku polana... Przy obecnie obowiązujących przepisach nie ma już także problemu z wycinką mniej wartościowego drzewostanu.

Nieruchomość jest objęta aktualnym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, a w nim jej część (ok. 68 arów) jest przewidziana jako MNZ - tereny zabudowy jednorodzinnej z dużym udziałem zieleni. Wiąże się to tak naprawdę po prostu z koniecznością zachowania pewnych wskaźników intensywności zabudowy i powierzchni biologicznie czynnej, które wymagają nieco większego udziału zieleni niż przy pozostałych terenach mieszkaniowych. Ale tylko nieznacznie, co przy tak dużej powierzchni tej nieruchomości praktycznie nie ma znaczenia.

Natomiast pozostała część tej nieruchomości (ok. 60 arów) jest już przeznaczona jako tereny zadrzewień - a dzięki temu że jest już faktycznie zadrzewiona, stanowi doskonałą izolację od otoczenia zapewniając maksimum prywatności na skraju miasta.

Jest to urocze i zaciszne miejsce, a jednocześnie z dobrym, asfaltowym dojazdem od frontu nieruchomości, a dobrze utwardzoną drogą do jej tylnej części. Wszelkie media są dostępne w pobliżu. Idealne miejsce zarówno pod okazałą rezydencję, jak i budowę kameralnego osiedla.

Umówmy się, a pokażemy tę nieruchomość w całej okazałości.

Zwrócimy uwagę nie tylko na zalety, ale i ewentualne ukryte niedoskonałości.

Kredyt hipoteczny również pomożemy załatwić, współpracujemy z różnymi bankami, w ramach sprzedaży pomagamy nieodpłatnie we wszelkich formalnościach.

A na miejscu doradzimy w zagadnieniach architektonicznych i budowlanych.

CROPOL NIERUCHOMOŚCI

www.cropol.pl

Mirko Daničić

numer licencji: 11729

Agent prowadzący: Adrian Poznachowski

Telefon: 660 520 310
  • Szerokość działki: 100
  • Długość działki: 128
  • Ogrodzenie: Nie
  • Działka narożna: Nie
  • Pozwolenie na budowę: Nie
  • Siła: Nie
  • Obiekt strzeżony: Nie

Kontakt

Agent prowadzący:

Adrian Poznachowski

tel. 660 520 310

Wizytówka agencji »

Ilość wysłanych formularzy: 0