POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry
-
-

Sprzedam: Działka - budowlana

150 000 zł (109 zł / m2), 1365 m2, Pszczyna - Czarków

Numer oferty: 2880963

7 zdjęć
Na sprzedaż wyjątkowe działki o unikalnej lokalizacji ? jedyne w tej części Śląska, prywatne grunty budowlane położone w środku ogromnego, dziewiczego lasu! I to z gminną asfaltową drogą dojazdową! Jest to teren byłej jednostki wojskowej w Czarkowie...

W skład wchodzi teren ok. 1,5 ha podzielony na 12 działek budowlanych przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Pomiędzy nimi jest wydzielona wewnętrzna droga dojazdowa. Działki mają powierzchnie od 800 do 1540 m2, przy czym można nabyć zarówno każdą z nich z osobna, jak i dwie czy więcej, aby uzyskać jedną dużą działkę. Schemat podziału wraz z powierzchniami podano na załączonym pliku graficznym. Każdego z tych wariantów dotyczy ta sama cena jednostkowa: 110,00 PLN/m2.

Z uwagi na wyjątkowo indywidualny charakter miejsca i jego dotychczasowej funkcji wojskowej, uzbrojenie terenu w media, jakkolwiek istniejące, nie jest do końca zinwentaryzowane. Jest natomiast możliwe uzupełnienie lub odbudowanie tych sieci przez gestorów mediów. Dla całości terenu został uchwalony indywidualnie Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Druga, sąsiednia część terenu byłej jednostki wojskowej (również na sprzedaż, w ramach oddzielnej oferty) przewidziana jest pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną z podstawowymi usługami towarzyszącymi ? niedużego handlu, gastronomii, rekreacji, służby zdrowia. Mieszkańcy osiedla mogą więc liczyć na podstawową infrastrukturę usługową pierwszej potrzeby w zasięgu ręki.

Wprawdzie obecny wygląd terenu daje jeszcze miejscami świadectwo jego minionej funkcji, to nowi nabywcy przejmą parcelę przygotowaną: do momentu finalizacji sprzedaży obecny właściciel zobowiązuje się do usunięcia pozostałości starych budynków i fundamentów, wycinki drzewek samosiejek i krzewów, plantowania gruntu oraz oznaczenia granic w terenie.

Dla miłośników przyrody, lasu, dzikiego ptactwa i zwierzyny, amatorów "kontrolowanego odludzia", nie ma lepszego miejsca w okolicy. Wychodząc z domu znajdujemy się od razu na niekończących się leśnych szlakach spacerowych i rowerowych. Jednocześnie, dzięki zrealizowanej w ostatnich latach nowej obwodnicy Pszczyny, z Czarkowa jest już szybki i bezproblemowy wyjazd na DK1 w kierunku Katowic i Bielska-Białej.

Oferta na wyłączność.

Umówmy się, a pokażemy tę nieruchomość w całej okazałości.

Zwrócimy uwagę nie tylko na zalety, ale i ukryte niedoskonałości.

Kredyt hipoteczny również pomożemy załatwić, współpracujemy z różnymi bankami, w ramach sprzedaży pomagamy nieodpłatnie we wszelkich formalnościach.

A na miejscu doradzimy w zagadnieniach architektonicznych i budowlanych.

CROPOL NIERUCHOMOŚCI

www.cropol.pl

Mirko Daničić

numer licencji: 11729

Agent prowadzący: Adrian Poznachowski

Telefon: 660 520 310
  • Szerokość działki: 30
  • Długość działki: 45
  • Kształt: prostokąt
  • Ogrodzenie: Nie
  • Działka narożna: Nie
  • Pozwolenie na budowę: Nie
  • Siła: Nie
  • Obiekt strzeżony: Nie

Kontakt

Agent prowadzący:

Adrian Poznachowski

tel. 660 520 310

Wizytówka agencji »

Ilość wysłanych formularzy: 0